Haber Detayı
24 Mart 2020 - Salı 18:24 Bu haber 1845 kez okundu
 
Esnaf da böyle önlem aldı
Faaliyetine devam eden Karasu esnafı da kendi imkânlarınca Koronavirüs’e karşı önlemler alıyor. Esnafın bu duyarlılığı da Karasu halkının takdirini topluyor.
GÜNDEM Haberi
Esnaf da böyle önlem aldı

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu Gazetesi
Nevtan Angün'ün haberi


 

Koronavirüs, tüm Türkiye’de olduğu gibi Karasu’da da bir dizi önlem alınmasına neden oldu. İçişleri Bakanlığı tedbirleri ilçede harfiyen uygulanırken faaliyetine devam eden esnafın da kendi imkânlarında virüse karşı önlem alması dikkat çekiyor. Karasu Terminali yanında hizmet veren Elmacı Tarım’ın işletmecisi Ziraat Mühendisi Yasin Elmacı da aldığı önem ile takdir topladı. Dükkanının girişine dezenfekte ürünü koyan Elmacı, müşterilerinin giriş ve çıkışlarda ellerini mutlaka dezenfekte ile yıkamalarını sağlıyor.

 

Üç kişi sınırı

 

Ayrıca “Koronavirüs salgını dolayısıyla korunma tedbirleri açısından aynı anda iş yerimizde üç kişiden fazla kişinin bulunmaması rica olunur” yazılı bir notu da dükkan girişine asan Yasin Elmacı, “Müşterilerimizin sağlığını önemsiyoruz. Bu nedenle dükkan içerisinde aynı anda üç kişiden fazla bulunmamaya dikkat ediyoruz” dedi. Elmacı, Bakanlık tedbirlerine harfiyen uyduklarını belirterek 65 yaş üzeri vatandaşlara da kesinlikle satış yapmadıklarını sözlerine ekledi.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu esnafı, koronavirüs, önlem, tedbir, dezenfekte, elmacı tarım, yasin
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Esnaf da böyle önlem aldı
Esnaf da böyle önlem aldı
Esnaf da böyle önlem aldı
Yorumlar
Haber Yazılımı