Haber Detayı
25 Aralık 2019 - Çarşamba 10:33 Bu haber 9911 kez okundu
 
Ev yapımı ve organik lezzetler sunuyor
Karasu Aziziye Mahallesi’nde bulunan Tıntın Kafe, bayan işletmecisi Neslihan Korkmaz ile yenilenerek hizmet vermeye başladı. Korkmaz, kendi hazırladığı birbirinden lezzetli ev yapımı ürünleriyle müşterilerinin büyük beğenisini topluyor.
EKONOMİ Haberi
Ev yapımı ve organik lezzetler sunuyor

Aziziye Mahallesi Tıntın Deresi üzerinde kurulu olan iki katlı kafeterya, bayan işletmecisi Neslihan Korkmaz ile yenilenerek hizmet vermeye başladı. Ev yapımım lezzetler ile dikkatleri üzerine çeken Tıntın Kafe, dere üzerinde, ağaçlar arasında organik kahvaltı keyfi yapmak  isteyenlerin gözde mekanı haline geldi. İşletmede ayrıca toplu organizasyonlara da rahatlıkla yanıt veriliyor. Mekan hakkında bilgi veren işletmeci Neslihan Korkmaz, “Aziziye Mahallesi’nde doğup büyüdükten sonra yurt dışında eğitim aldım ve uzun süre estetik hemşiresi olarak hizmet verdim. Daha sonra memleketime, ilçeme daha doğrusu Aziziye mahalleme dönme arzusu ile kesin dönüş yaptım” diyerek Karasu’ya dönüşünü anlattı.

 

Her şey ev yapımı ve organik

 

Tıntın ile sürekli aklımda düşünceler vardı. Tıntın Deresi üzerinde kurulmuş olan bu harika kafeyi bana gösterdiler. Yapının konumuna ve manzarasına hayran kaldım. Buraya bir bayan eli değmesini istedim ve aklımdaki projeyi hayata geçirdim” şeklinde konuşan Korkmaz, “Yaklaşık iki ay önce Tıntın Kafe’yi yeniden düzenleyerek hizmete açtım. İşletmemizde ev yapımı börekler, kurabiyeler ve pastalar başta olmak üzere organik kahvaltı sunumu yapıyoruz. Yine ev yapımı sayısız yiyecek ve tatlılarla müşterilerimiz ağırlıyoruz” dedi. Neslihan Korkmaz, “Özel gün ve kutlama organizasyonlarına da yer veriyoruz. Özellikle bayanlara yönelik toplu yemek, kadın günü, beş çayı benzeri etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Ayrıca işletmemizin üst katını da söz, nişan, kına ve çeşitli organizasyonlar için kiralamaktayız” diyerek tüm Karasululara davette bulundu.

HABER: Nevtan Angün  /  FOTOĞRAFLAR: Esra Angün  /  SUNUM: Cihan Emre

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu, tıntın cafe, organik kahvaltı, ev yapımı, neslihan korkmaz, aziziye
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı