Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 12:58 Bu haber 3983 kez okundu
 
Gece gündüz oradalar
Karasu Anaokulu, yeni eğitim öğretim yılında yeni yüzüne kavuşuyor. Tüm imkanları seferber ederek okul binasını adeta özel bir okul konumuna taşıdıklarını belirten Okul Müdürü Neval Bilgin Çakır, “Tüm çabamız çocuklarımız için. Tadilatlarımız yaklaşık bir hafta daha sürecek. Çocuklarımıza bunu hiçbir şekilde yansıtmadan gece yarılarına kadar okulda kalıp çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
EĞİTİM Haberi
Gece gündüz oradalar

Youtube Kanalı 665x144

Yeni eğitim öğretim dönemine yenilikleriyle başlayan Karasu Anaokulu, kısa süreli tadilata girdi. Yaklaşık bir hafta daha sürecek olan çalışmalar, ders saatleri dışında gece yarılarına kadar sürüyor. Çalışmalarını hiçbir şekilde öğrencilerine yansıtmadıklarını dile getiren Okul Müdürü Neval Bilgin Çakır, “Ders saatlerinde hiçbir çalışma malzememizi ortada bırakmıyoruz. Gece yarılarına kadar okulda oluyoruz. Sabah okula gelindiğinde ise hiçbir şey yokmuş gibi eğitimimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çocuklarımız da her geldiğinde yeni değişimler görüp keşfediyor. Onlar için de farklılık olmuş oluyor” sözlerine yer verdi.

 

Her şey onlar için

 

Okulun binasında komple değişikliğe gidildiğine de değinen Müdür Çakır, “Binamız adeta özel okul statüsüne kavuşuyor. Hiçbir eksiğimiz yok. Müdür yardımcımız İsmail Yüce ve çalışan arkadaşlarımızla birlikte bazen gece saat birlere kadar okulda bulunup birlikte çalışıyoruz. Binanın asma tavanını yaptırıyor, içini dışını ve bahçe duvarlarını boyuyoruz. Ayrıca binanın yan tarafında bulunan deponun üzerini kapatarak izbe görüntüsünü de yok ettik. Hem fiziki hem de teknik anlamda binamızı çocuklarımıza daha iyi şekilde sunuyoruz” dedi. Tüm çabalarının çocukların eğitimi ve mutluluğu için olduğuna da vurgu yapan Çakır, “Bu süreçte bize destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

HABER ve FOTOĞRAFLAR: ESRA AYDIN

 

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Esra Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı