Haber Detayı
18 Aralık 2019 - Çarşamba 12:20 Bu haber 1895 kez okundu
 
Geleneksel turnuva tamamlandı
Karasu’da geleneksel hale getirilen bilardo turnuvası, bir kez daha yoğun bir katılım eşliğinde tamamlandı. Bilardo tutkunları bu yıl da turnuvaya büyük ilgi gösterdi
SPOR Haberi
Geleneksel turnuva tamamlandı

Karasu Akademi Bilardo Salonu tarafından geleneksel hale getirilen Amerikan Pool ligi bilardo turnuvası, 32 sporcunun katılımıyla düzenlendi. Dört hafta süren bilardo müsabakaları Karasu çevresinde büyük ilgi gördü. Son derece çekişmeli geçen maçlar sonunda ilk dörde giren sporcuya kupaları verildi. Karasu Amerikan Pool Bilardo Ligi'nde birinciliği Rıza Samasti kazanırken, ikinciliği Erhan Yiğit aldı. Üçüncülüğü ise Ahmet Genç ve Cemal Örs paylaştı.

 

Sakarya’da da gerçekleşmeli

 

Karasu Akademi Bilardo işletmecisi Koray İngenç, 23 Aralık’tan itibaren Amerikan Pool Bilardo Turnuvası'nın yeniden başlayacağını ve ilçe dışından da bilardo oyuncularının turnuvaya katılabileceğini ifade etti. Bilardo oyuncusu Mehmet Süleymanoğlu da, “Karasu'da bilardo severler tarafından organize edilen turnuvamız, Sakarya merkezden sonra il genelindeki en büyük ve kapsamlı turnuvadır. Ayrıca, bilardo okul sporları kapsamına da alındı. Pilot illerde bunun uygulaması bizzat okullarda ve hatta spor salonlarında yapılıyor. Sakarya'daki okullarda da bu uygulamanın başlaması temenni ediyoruz. Bilardo, gençler için yapılacak en güzel sporlardan biridir” dedi.

 

TURNUVA FOTOĞRAFLARI AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Geleneksel, turnuva, tamamlandı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Geleneksel turnuva tamamlandı
Geleneksel turnuva tamamlandı
Geleneksel turnuva tamamlandı
Yorumlar
Haber Yazılımı