Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Medya Karasu 660x90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
20 Ağustos 2019 - Salı 15:01 Bu haber 2922 kez okundu
 
Gelirlerin tamamı şehit ailelerine bağışlanacak
Karasu Olta Balıkçıları, ülke genelinde ses getirecek bir çalışmaya imza atıyor. 20-21 Ekim günlerinde düzenleyecekleri “Lodos Balıkçılık Ulusal Lüfer Yarışması 2019” adlı yarışmanın gelirlerinin tamamı şehit ailelerine bağışlanacak.
GÜNDEM Haberi
Gelirlerin tamamı şehit ailelerine bağışlanacak

2015’ten bu yana sosyal medyada kendilerine yer bulan Karasu Olta Balıkçıları, 20-21 Ekim günlerinde anlamlı bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Binlerce olta balıkçısının da kollarını sıvayacağı ve Karasu Olta Balıkçıları tarafından düzenlenecek olan “Lodos Balıkçılık Ulusal Lüfer Yarışması 2019” adlı yarışmada gelirlerin tamamı şehit ailelerine bağışlanacak. Tarım ve Orman Bakanlığından projenin onayını aldıklarını belirten Karasu Olta Balıkçıları Yöneticisi Mehmet Bingül, “Sponsor firma arayışımızı da tamamladıktan sonra sosyal medya üzerinden yarışma davetimizi ülkemiz ve farklı ülkelerden tüm olta balıkçılarına iletmeye başladık. Gelirinin tamamı şehit ailelerine ileteceğimiz yarışmaya katılım ücreti olarak sembolik bir rakam belirledik” sözlerine yer verdi.

 

Şehit Oktay Demirci anısına

 

İlçenin tanıtımı ve suların korunması açısından önemli bir etkinliği planlamaktan son derece gurur duyduklarını da ifade eden Mehmet Bingül, “Bu etkinliğe desteğini esirgemeyen Lodos Balıkçılık, Karasu Belediyesi ve Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ayrıca teşekkür ediyorum. Dilerim alnımızın akıyla bu etkinliği gerçekleştirip gelecek sezon daha büyük bir faaliyete imza atarız” şeklinde konuştu. “Vatanımıza hizmeti ölçülemeyecek nitelikte olan aziz şehitlerimizin anısına böyle bir etkinlik düzenlemek istiyoruz” diye değinen Bingül, “Yarışma tüm şehitlerimizle birlikte çalıştığım mahalledeki şehidimiz ve aynı zamanda görev yaptığım okuluma adını veren Şehit Oktay Demirci anısına gerçekleştirilecek” açıklamalarında bulundu.

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Esra Angün
Satılık Daire 665x300
Yorumlar
Haber Yazılımı