Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Medya Karasu 660x90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
08 Nisan 2017 - Cumartesi 00:21 Bu haber 2282 kez okundu
 
Gürçam’dan Sosyal Hizmet Merkezi’ne ziyaret
Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, Karasu Belediyesi Sosyal Hizmet Merkezi’ni ziyaret etti.
KÜLTÜR Haberi
Gürçam’dan Sosyal Hizmet Merkezi’ne ziyaret

Karasu Belediyesi bünyesinde bulunan Sosyal Hizmet Merkezinde, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fatma Tatlı tarafından karşılanan Gürçam, kendisine ait olan ve şu anda kullanmadığı giysileri kullanabilecek kişilere verilmek üzere hizmet merkezine teslim etti.

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü olarak ihtiyaç sahibi ailelere KARGEM kursları ve giysi bankası aracılığı ile hizmet verildiğini belirten Kaymakam Şafak Gürçam, bu hizmetleri tam olarak desteklediğini ve bu konularda her zaman elinden gelen yardımı yapacağını sözlerine ekledi. Gürçam; “Karasu Halk Eğitimi Merkezi ve Karasu Belediyesi İşbirliği ile bu hizmetlerin tarım alanında da uygulanmasının ihtiyaç sahibi insanlarımız için ekonomik yönden daha geliştirici olacağı kanaatindeyim” dedi.

İlçede gerçekleştirilen kursların tarımsal alanlarda da yapılacağını ve mahalle muhtarlarının bu organizasyonlara yardımcı olacağını da sözlerine ekleyen Gürçam, Kaymakamlık ve Belediye olarak halkımıza tam destek verileceğini belirtti.

Kaynak: Editör: KarasuHaberleri.com
Satılık Daire 665x300
Yorumlar
Haber Yazılımı