Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
21 Nisan 2017 - Cuma 20:59 Bu haber 2677 kez okundu
 
Halil Hoca pişirdi, öğrenciler yedi
Resuller Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri için bir motivasyon pikniği düzenlendi. Pikniğe, Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Dursun ve Şube Müdürü Servan Sever de katıldı. Dursun, öğrencilerle yakından ilgilendi, ikramda bulundu.
EĞİTİM Haberi
Halil Hoca pişirdi, öğrenciler yedi

Youtube Kanalı 665x144

TEOG öncesi Resuller Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri için bir moral motivasyon pikniği düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Dursun, okul bahçesindeki yeşil alanda gerçekleştirilen pikniğe katılarak öğrencilere hem moral verdi hem de mangalın başına geçerek öğrencileri için ikramda bulundu. Okul Müdürü Ercan Doğan, “Bu organizasyon, öğrencilerimizin psikolojik olarak sınav stresinden arınıp deşarj olmaları adına olumlu yönde etki gösterdi. Öğrencilerimizin mutluluğu, bizleri de mutlu etmiştir” dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Dursun ise, “Bu etkinlikte bir yandan eğlenirken bir yandan da öğrencilerimizin geleceğe yönelik hayalleri konuşuldu. TEOG öncesi sıkıntılar dile getirildi ve bu sayede öğrencilerde hem rahatlama hem de kendilerine güven duygusunun arttırılması sağlandı” şeklinde konuştu. Piknikte oldukça güzel vakit geçirdiklerini dile getiren 8.sınıf öğrencileri de “Öğretmenlerimize, müdürümüze ve özellikle Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile Şube Müdürümüze teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı