Haber Detayı
07 Haziran 2019 - Cuma 18:46 Bu haber 2872 kez okundu
 
Halkımız, sistemin arkasında
Bayramın üçüncü günü ilçe teşkilatı binasında bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Teşkilatı, Milletvekili Bülbül ve İl Başkanı Akar’ın da katılımıyla bayramlaştı. Ziyarette seçim sürecini değerlendiren Bülbül, “Halkımız, Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nin arkasında durmaktadır” dedi.
SİYASET Haberi
Halkımız, sistemin arkasında

Perşembe günü saat 12:00’da MHP İlçe Teşkilatı binasında bir araya gelen parti yönetimi ve partililer, siyasi parti bayramlaşma programlarının sonuncusunu gerçekleştirdi. Bayramın üçüncü günü düzenlenen programa, MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ve MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar da katıldı. İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve yönetimi tarafından karşılanan davetliler, parti binasında bayramlaştı. Kara ve yönetimi, partililerin bayram tebriklerini kabul etti. İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Milletvekilimizin de katılımıyla bir arada olmaktan mutluluk duyduğumuz bu mübarek bayramın, Türk İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyor, önce ilçemiz halkının sonra ülkemizin bayramını kutluyorum” dedi.

 

Halkın desteği gösterdi

 

Partililerle uzun süre sohbet eden MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, “Yerel seçimler sonrası Karasu’ya ziyaretimizi bayram dolayısıyla yapmanın ayrı mutluluğu içerisindeyiz. Seçimin, İstanbul ayağı hariç olmak üzere, Cumhur İttifakı için başarıyla geçilmiştir. Milletimiz, anayasa referandumundan itibaren tutarlı ve kararlı bir şekilde mevcut sistemin arkasında olduğunu gösterdi” diyerek seçim sürecini kısaca değerlendiren Bülbül, partililerin ve ilçe halkının bayramını da kutladı. Milletvekili Bülbül, “Kıymetli Karasu halkımızın ve Türk İslam aleminin mübarek ramazan bayramını tebrike diyor, hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum” diyerek sözlerine son verdi. Bülbül ve Akar, ilçe ziyaretlerinin devamı için Karasu’dan ayrıldı.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Halkımız,, sistemin, arkasında,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Halkımız, sistemin arkasında
Halkımız, sistemin arkasında
Halkımız, sistemin arkasında
Halkımız, sistemin arkasında
Halkımız, sistemin arkasında
Halkımız, sistemin arkasında
Yorumlar
Haber Yazılımı