Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
27 Kasım 2019 - Çarşamba 23:02 Bu haber 2738 kez okundu
 
Halkın her daim yanındayız
Karasu’yu ziyaret eden, il ve ilçe yönetimi eşliğinde Kurudere ve Paralı mahallelerini ziyarete den İYİ Parti Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, “Her daim halkımızın yanındayız. Sakarya’yı ve Karasu’yu önemsiyoruz. İlçe halkımızın derdi, bizim derdimizdir” dedi.
SİYASET Haberi
Halkın her daim yanındayız

mobil uygulama indir 665x200

İYİ Parti Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, Karasu’yu ziyaret etti. İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve yönetimi eşliğinde Karasu’ya gelen Dikbayır, burada İYİ Parti İlçe Başkanı Bahattin Topal ve ilçe yönetimi tarafından karşılandı. Çok sayıda partilinin eşliğinde Kurudere ve Paralı mahallelerini ziyaret eden Dikbayır, mahalle sakinleri ile uzun sohbette bulundu. “Her zaman vatandaşın yanındayız, halkımızın arasındayız. Sadece seçim zamanı değil, bize ihtiyaçları olduğu her an sahada olacağız” dedi. “Bizi, diğer partilerden ayıran özellik de bu. Biz, partili partisiz bakmaksızın vatandaşımızı ülkemiz olarak, milletimiz olarak görüyoruz. Halkımıza seçmen gözüyle bakmıyoruz” şeklinde konuştu.

 

Halkın emrindeyiz

 

Ziyaretler sırasında söz alan İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İYİ Parti’nin Türkiye’nin kötü gidişatını değiştirebilecek tek parti olduğunu söyledi. Kılıçaslan, kendilerine ulaşan vatandaşın sorunlarını ve şikayetlerini direkt olarak Genel Merkeze ilettiklerini de sözlerine ekledi. İYİ Parti İlçe Başkanı Bahattin Topal ise ziyaretlerin sıklıkla devam edeceğini, gerek milletvekilinin gerekse il başkanının, ihtiyaç duyulduğunda Karasu’ya gelmeye ve vatandaşın yanında olmaya hazır olduğunu ifade etti. Topal, “Sadece seçim zamanı değil, her zaman halkın arasında olacağız. Sıkıntıya düşen vatandaşın yanında İYİ parti var ve var olmaya da devam edecek. Halkımız bize gece gündüz ulaşabilir” dedi.

 

 

HABER: Nevtan Angün

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı