Haber Detayı
06 Haziran 2019 - Perşembe 23:33 Bu haber 3507 kez okundu
 
Hırs ve kin siyaseti son bulsun
Büyük Birlik Partisi Karasu İlçe Teşkilatı, bayramlaşma programını, bayramın ikinci günü ilçe teşkilatı binasında gerçekleştirdi. Programa BBP İl Başkanı Cemal Can da katıldı.
SİYASET Haberi
Hırs ve kin siyaseti son bulsun

Bayramın ikinci günü olan 5 Haziran Çarşamba günü ilçe binasında bir araya gelen Büyük Birlik Partisi yönetimi, BBP Sakarya İl Başkanı Cemal Can’ın da katılımıyla bayramlaştı. Saat 13:45’te gerçekleşen bayramlaşma programında bayram tebriklerini kabule den İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, partililerin ve ilçe halkının bayramını kutlayan bir konuşma yaptı. “Büyük Birlik Partisi Karasu İlçe Teşkilatı olarak tüm ilçemizin ve ülkemizin bayramını tebrike diyoruz. Bayramların; birlik, beraberlik ve huzur içerisinde geçmesini Allah’tan niyaz ediyoruz” diyen BBP Karasu İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu “Büyük Birlik Partisi olarak, kin ve nefretlerin olmadığı, herkesin kucaklandığı ve rozetlerin belediyeden indirildiği bir yönetim görmek istiyoruz. Bunun aksi de halk arasında bir ayrışmaya neden olacaktır” ifadelerini kullandı.

 

Hendek’te aynısı yaşanmadı

 

Sözlerine “Karasu’nun iki katı personele sahip Büyük Birlik Partisi Belediyesi olan Hendek’te bir kişinin dahi ekmeğiyle oynanmamış, 100 milyon liranın üzerinde olan borcuna rağmen, başkanımız kimseyi kırmadan çalışmalarını sürdürmektedir” diyerek devam eden Eminoğlu, “Karasu’daki durumdan ise keyif duymamaktayız. ‘Ben yaptım, oldu’ yerine ‘Biz yaptık olacak’ denmeli, kin ve nefretle değil, halkı kucaklamayla ilçemiz yönetilmelidir” şeklinde konuştu. BBP Sakarya İl Başkanı Cemal Can ise, “Sakarya’nın tamamında büyük bir yükseliş gösteren; başta Hendek olmak üzere, Karasu, Kaynarca, Erenler ve Arifiye gibi ilçelerde yüzde beş yüzden fazla oy artışı yaşayan BBP olarak, bu bayramın Karasu’da birleştirici, kucaklayıcı değil, aksine ayrıştırıcı bir politikayla yönetilmenin gölgesinde girildiğini üzülerek görmekteyiz” diyerek başladığı sözlerini, “Ramazan Bayramı’nın öncelikle ilçemize ve ilimize, ardından tüm ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadeleriyle tamamladı.

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Hırs, ve, kin, siyaseti, son, bulsun,
Yorumlar
Haber Yazılımı