Haber Detayı
27 Temmuz 2020 - Pazartesi 13:42 Bu haber 1460 kez okundu
 
İlçe basınına, şükran ziyareti
Karasu Belediyesi Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle ilçe basınına bir dizi ziyarette bulundu. Karakaş, bu ziyaretler kapsamında Medya Karasu’yu da ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
İlçe basınına, şükran ziyareti

Karasu Haberleri İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi’nin ortak kurumu Medya Karasu’yu ziyaret eden Karasu Belediyesi Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş, kurum temsilcileri Nevtan Angün ve Ayşenur Elmacı’nın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı tebrik etti.

 

Karakaş, ziyaret sırasında “Karasu’da faaliyet gösteren yerel gazete, radyo, televizyon ve internet haber sitelerinin temsilcileri ile çalışanları başta olmak üzere tüm basın mensuplarımıza gayret ve katkılarından dolayı şükranlarımı iletiyorum” dedi.

 

İki kurum temsilcisi Angün ve Elmacı da, Karakaş’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. İlçe basını olarak her kesime eşit mesafede durmaya gayret ettiklerini belirten Angün ve Elmacı, “Basın, bir hüküm mercii değil, sorun çözmeye aracı eden bir araçtır. İlçemizin sorunları, bizim önceliğimizdir” şeklinde konuştu.

 

ZİYARETE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: 24 temmuz, basın bayramı, ismail karakaş, ziyaret, karasu belediyesi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İlçe basınına, şükran ziyareti
İlçe basınına, şükran ziyareti
Yorumlar
Haber Yazılımı