Haber Detayı
18 Mayıs 2020 - Pazartesi 22:31 Bu haber 2801 kez okundu
 
İlçe girişi, o ilçenin aynasıdır
Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kent estetiğine katkı sağlamak amacıyla peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. İlçe girişlerinin, p ilçelerin aynası olduğunu belirten Başkan Sarı, “Sakarya’nın incisi güzel Karasu’muza girişte misafirlerimizi güzel karşılamak ilçemizin aynası ve vitrinidir” dedi.
GÜNDEM Haberi
İlçe girişi, o ilçenin aynasıdır

Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte artırılan çalışmalar doğrultusunda, ilçe girişi başta olmak üzere birçok kavşak ve refüjde gerçekleştirilen peyzaj çalışmalarıyla, ilçenin genel yapısına görsel zenginlik kazandırılmayı amaçlandığı belirtildi.

 

İlçenin görsel bütünlüğü açısından kaldırımların, parkların, sosyal alanların ve bu alanlarda uygulanan peyzaj çalışmalarının çok önemli olduğuna vurgu yapan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Yaz sezonu öncesi tüm mahallelerimizde çevre düzenleme çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu.

 

“Özellikle şehrimizin vitrini olarak gördüğümüz ilçe girişi olan üç yolda bulunan kavşak ve orta refüjde önemli bir çalışmaya imza attık” diyen Başkan İshak Sarı, “Yaklaşan yaz sezonu öncesi kavşak, refüj ve yeşil alanlarda çalışma başlattık. Kent estetiği bizim için önemli. İlçemiz için en güzel çalışmayı yaparak halkımızın hizmetine sunacağız” ifadelerini kullandı.

 

ÇALIŞMALARA AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu belediyesi, ilçe girişi, ishak sarı, kavşak, park ve bahçeler
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İlçe girişi, o ilçenin aynasıdır
İlçe girişi, o ilçenin aynasıdır
İlçe girişi, o ilçenin aynasıdır
İlçe girişi, o ilçenin aynasıdır
Yorumlar
Haber Yazılımı