Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 20:05 Bu haber 2383 kez okundu
 
İşte şimdi yandılar!
Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde oluşturulan Sahil Güvenlik ve Emniyet Timleri (SAGET-31) Karasu sahillerinde göreve başlıyor. Böylece, yıllardır ilçemiz kıyısında büyük bir eksik olarak görülen kıyı güvenliği de sağlanmaya başlanacak.
GÜNDEM Haberi
İşte şimdi yandılar!

İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Tevfik Altunel, sahil güvenlik subayı Yasin Ölüç ile birlikte Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı ziyaret etti. Ölüç, Karasu sahilinde güvenliği sağlamak amacıyla göreve başlayacak olan Sahil Güvenlik ve Emniyet Timleri hakkında bilgi verdi.

 

Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanlığı’na bağlı Saget tipi bir güvenlik botunun Temmuz ayında Karasu’da konuşlandırılacağını söyleyen Asb. Çvş. Yasin Ölüç, bu botun Sahil Güvenlik SAGET- 31 komutanlığı olarak ilçe kıyılarında görev yapacağını dile getirdi.

 

Belediye Başkanı İshak Sarı ise, “Stratejik öneme sahip tesislerin emniyetinin sağlanması ve denizlerimizin korunmasını sağlamak amacıyla Sahil Güvenlik ve Emniyet Timinin ilçemizde göreve başlaması Karasu’yu de mutlu etti” diye konuştu.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu sahil güvenlik, ishak sarı, ahmet tevfik altunel
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İşte şimdi yandılar!
İşte şimdi yandılar!
Yorumlar
Haber Yazılımı