Haber Detayı
08 Mayıs 2017 - Pazartesi 00:15 Bu haber 4920 kez okundu
 
Kanalın kokusu bıktırdı
Karasu kanal mevkiinde ikamet eden bir takipçimiz, WhatsApp ihbar hattımıza gönderdiği fotoğrafla şikayetini dile getirdi. Takipçimiz, “Mahalle sakinleri olarak kokudan bıktık, muhatap bulamıyoruz” dedi.
SİZDEN GELENLER Haberi
Kanalın kokusu bıktırdı

Kanal boyunda ikamet eden bir mahalle sakini, kanala birkaç yerden kanalizasyon bağlantısı olması nedeniyle pis su aktığını ve çevreye dayanılmaz bir koku saldığını belirtti. Takipçimiz, “Karasu Belediyesi’ne bilgi verdim. Fakat kendilerinin oraya müdahale edecek yetkileri olmadığını söylediler. Bu koku dayanılmaz bir hal aldı” diyerek şikayetini dile getirdi.

 

“Nereye şikayette bulunup, nasıl bir çözüm bulacağımızı bilmiyoruz. Bütün mahalle sakinleri bu çöplerin birikmesinden ve rahatsız edici kokudan şikayetçiyiz” diyen takipçimiz, yetkililerden kanalın vahim durumuna çözüm bulmalarını istediklerini de sözlerine ekledi.

 

Haber niteliği taşıyan video ve fotoğraflarınızı Karasu Haberleri WhatsApp İhbar Hattı’na gönderebilirsiniz. WhatsApp İhbar Hattı numaralarımız: 0541 686 14 77 ve 0542 232 54 54

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Etiketler: Kanalın, kokusu, bıktırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı