Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
24 Mayıs 2017 - Çarşamba 16:37 Bu haber 7474 kez okundu
 
Karasu Bilardo Cafe açıldı
Gökhan İspiroğlu'nun sahibi olduğu ve başarılı bilardocu Ferhat Özbaş'ın işletmeciliğini yaptığı Karasu Bilardo Cafe açıldı.
EKONOMİ Haberi
Karasu Bilardo Cafe açıldı

Youtube Kanalı 665x144

23 Mayıs Salı günü gerçekleştirilen açılışla hizmete giren Karasu Bilardo Cafe, Karasu’da düzenleyeceği turnuvalarla adını duyurmaya hazırlanıyor. Gökhan İspiroğlu’unu sahibi olduğu ve Sakarya ile Türkiye çapında çok sayıda birinciliği bulunan başarılı bilardocu Ferhat Özbaş’ın işletmeciliğini yaptığı yeni bilardo salonunda Türkiye standartlarında turnuvalar yapılacağı belirtildi.

 

 

617.Sokak Küçük Apartmanı’nda hizmete giren Karasu Bilardo Cafe’nin açılış kurdelesini, Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, Karasu Belediye Başkan yardımcısı Savaş Sancaktar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Dursun, MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve Yazı İşleri Müdürü Turan Yazıcı ile birlikte kesen işletmeciler, davetlilerle yakından ilgilendi. İşletme sahibi Gökhan İspiroğlu, “Bilardo salonumuzda, başarılı bilardocu Ferhat Özbaş ile birlikte bilardo eğitimi de verilecek. Ayrıca Türkiye çapında turnuvalar düzenleyerek, bilardo severleri ünlü bilardo şampiyonları ile buluşturacağız” dedi.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Haberin Videosu
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı