Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
09 Mayıs 2017 - Salı 10:39 Bu haber 8398 kez okundu
 
Karasu’dan bir kitap daha çıktı
Karasu Yalı Ortaokulu Müdür Yardımcısı Alper Doğan’ın ‘Cennet Kokusu’ isimli ilk kitabı geçtiğimiz hafta yayınlandı. Doğan, Ares Yayınevi’nden çıkan 304 sayfalık kitabın şu an D&R Kitap, Kitapyurdu.com ve diğer tüm seçkin kitapçılarda satışa sunulduğunu belirtti.
KÜLTÜR Haberi
Karasu’dan bir kitap daha çıktı

mobil uygulama indir 665x200

Karasu Yalı Ortaokulu Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda Türkçe Öğretmeni olan Alper Doğan’ın yazmış olduğu ve son zamanlarda çıkan en güzel romanlardan biri olan ‘Cennet Kokusu’ isimli kitap yayınlandı. Doğan’ın önümüzdeki günlerde imza günü düzenlemesi bekleniyor. ‘Cennet Kokusu’ isimli kitabın iki genç arasında masumane bir şekilde başlayan ama sonu olmayan bir aşkın öyküsü olduğunu belirten Doğan, “Aslında kitapta her ne kadar aşk konusu ön plana çıksa da hayatın ta kendisini anlatan içeriği ile herkesin kendisinden bir parça bulacağı güzel bir kitap” dedi.

 

İkinci kitabının yazım çalışmalarına başladığını belirten Doğan, “Okumayı sevdiğim kadar yazmayı da çok seviyorum. Yazara göre yazmak için yetenek kadar kültürel alt yapının da olması gerekiyor. Özgün duygu ve düşünce üretmek gerekiyor. Bunun yolu bolca kitap okumaktan geçiyor. Günümüzde gençlerin Facebook, Twitter gibi sosyal medya sitelerinde çok zaman geçirmesinin onları bu özgün duygu ve düşünceden uzaklaştırdığını düşünüyorum. Gençlere ulaşa bilmek adına bundan sonrada yazmayı sürdüreceğim ve belli bir etkinliklerle gençlerle buluşacağız” ifadelerini kullandı.

 

Haber: Gülcan Elmalı [Sakarya Kuzey Gazetesi]

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı