Haber Detayı
16 Kasım 2019 - Cumartesi 11:04 Bu haber 5534 kez okundu
 
Karasu’nun her yeri şantiye
Göreve geldiği günden itibaren Karasu’yu modern ve kaliteli bir ilçe yapma adına birçok projeyi hayata geçirme çabası içerisinde olduklarını belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, projelerini yerine getirme adına ilçe genelinde çalışmalar başlatıldığını dile getirdi.
GÜNDEM Haberi
Karasu’nun her yeri şantiye

En zor dönemde en verimli hizmetleri yaptıklarını belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “İlçe genelinde birçok noktada çalışmalarımız titizlikle devam ediyor. Bu çalışmaların bir kısmı tamamlanırken, biten çalışmaların yerine yenilerini başlatarak var gücümüzle çalışıyoruz. Biz, Karasu sevdalısı ve içinde çalışma hevesi olan insanlarız. İlçemiz için var gücümüzle çalışacağız” dedi. Karasu Belediyesi’ne bağlı birimlerin projelerini sahaya yansıttıklarını ve Gönül Gönüle Belediyecilik sloganı ile hizmete devam ettiklerini söyleyen Sarı, çalışmalara büyük bir titizlikle devam ettiklerine dikkat çekti.

 

 

Biraz daha sabır

 

Karasu genelinde yapılan ve ilçe merkezini adeta şantiyeye dönüştüren çalışmaların ilk etapta bazı sıkıntılar doğurduğunu belirten Başkan Sarı, “Çalışmalarımız yoğun şekilde devam ediyor. Halkımıza birçok farklı noktada farklı hizmetler sunmak için gayret ediyoruz. Tek amacımız yaşanabilir bir Karasu oluşturmak. Çalışmalarımız esnasında çevremize bir takım rahatsızlıklar vermiş olabiliriz. Bu konuda vatandaşlarımıza sonuna kadar hak veriyoruz ve anlayışlarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

Etap etap devam edecek

 

Hazırladığımız projeleri bir an önce halkımızla buluşturmayı hedefliyoruz” diyen Başkan İshak Sarı, “Belediyemiz hizmet binası önünde başlattığımız çalışmaların sonlarına yaklaştık. Şimdi ise ilçe merkezimizde, Karasu Orman İşletme Müdürlüğü önünden Merkez Camii’ne uzanan caddemiz olan Mevlana Caddemizde kapsamlı zemin yenileme çalışmalarımızı başlattık. Kademeli olarak buradaki çalışmalarımızı ilerleteceğiz. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun. Söz verdiğimiz tüm hizmetleri bir bir yerine getireceğiz” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Karasu’nun, her, yeri, şantiye,
Yorumlar
Haber Yazılımı