Haber Detayı
22 Mayıs 2017 - Pazartesi 22:06 Bu haber 15906 kez okundu
 
Karasu’nun ilk yerleşik açık hava çarşısı
Arslan İnşaat, Karasu’da bir ilke imza atarak, Karasu’nun ilk yerleşik açık hava çarşısını inşa ediyor. 32 Evler mevkiinde yapımı süren ‘Meydan Arslan AVM’ isimli yerleşik açık hava çarşısı, Karasu’nun beklentilerine cevap vermeye hazırlanıyor.
EKONOMİ Haberi
Karasu’nun ilk yerleşik açık hava çarşısı

42 adet dükkan ve 4 adet teraslı kafeteryadan oluşan, ‘Meydan Arslan AVM’ Karasu’nun ilk yerleşik açık hava çarşısı olma unvanı ile Karasuluların ve tatilcilerin hizmetine girmek için gün sayıyor. 32 Evler mevkiinde yapımı halen süren ve tamamlanması için gün sayan ‘Meydan Arslan AVM’, dükkan kiralamak isteyen işletmecilerin taleplerini almaya başladı.

 

 

İşletmecilerin, (0212) 212 12 66 numaralı telefondan ve www.meydanarslan.com internet sitesinden detaylı bilgi almalarının mümkün olduğu belirtilirken, az sayıda kalan dükkanların rezervasyonu için acele edilmesi konusunda uyarıda da bulunuldu. Arslan İnşaat’tan yapılan açıklamada, “Karasu’nun gelişmekte olduğu ve beklentilerinin değiştiğini görerek, son yıllarda sahilin cazibe merkezi haline gelen 32 Evler ve Akkum mevkiinde, yazlıkçıların ve halkımızın beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına böyle bir projeye başladık. Dükkanların hizmete girmesi için sayılı günler kala, çok sayıda mağazamız tutuldu. Talep, beklenenden fazla oldu. Yatırımımız değerli Karasu halkına ve tatilci misafirlerimize yöneliktir” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Etiketler: Karasu’nun, ilk, yerleşik, açık, hava, çarşısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı