Haber Detayı
08 Aralık 2019 - Pazar 13:56 Bu haber 3534 kez okundu
 
Karasu’yu yapboza çevirmeyeceğiz
Eski hastane caddesi üzerinde asfalt serim çalışmalarını takip eden Başkan İshak Sarı, “Tüm halkımız iyi bilsin ki, yapboz tarzıyla kaynaklarımızı çarçur etmeyeceğiz. Bu konuda vatandaşlarımızın içi kesinlikle rahat olsun. Kırk mahallemizin de eksikler tespit edildi, çalışmalar sıraya konuldu” dedi.
GÜNDEM Haberi
Karasu’yu yapboza çevirmeyeceğiz

Mevlana Caddesi’nde tamamlanan sıra asfalt çalışmasının ardından ikinci etap çalışmalarına geçen Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Aziziye Mahallesi eski hastane caddesinde asfalt serim çalışmalarına başladı. Asfalt hizmetleri ve diğer farklı çalışmaların ilçenin her köşesinde yoğun bir şekilde devam ettiğini bildiren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “İlçemizin birçok farklı noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Sınırlarımız içinde olan 40 mahallemizin de eksikliklerini yerinde tespit etmiş durumdayız. Hassas bir şekilde çalışarak tüm sorunları imkânlarımız ölçüsünde ortadan kaldırmak için gayret ediyoruz. Bu konuda son derece ciddi ve disiplinli çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi. Ayrıca, ilçe merkezi genelinde yürütülen çalışmalara mevsim şartları elverdiği sürece devam edileceği öğrenildi.

 

Kaliteyi üst seviyeye çekmek

 

İhtiyaç duyulan birçok sokak ve caddede asfalt çalışması yapıldığını belirten Belediye Başkanı İshak Sarı, “Halkımızın refah seviyesini artırmak, günlük hayatlarını kolaylaştırmak ve onlara konforlu bir yaşam sunabilmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İlçemizin ulaşım kalitesini daha üst seviyeye çekmek adına birçok mahallemizde sıcak asfalt çalışması yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bugün, Aziziye Mahallesi’nde asfalt çalışmalarımızı başlattık. Halkımız şuna emin olsun ki, belirli bir plan ve program dâhilinde bütün mahallelerimize hizmetlerimizi götüreceğiz” dedi.

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu,karasu belediyesi, ishak sarı, aziziye mahallesi, asfalt
Yorumlar
Haber Yazılımı