Haber Detayı
02 Ocak 2020 - Perşembe 17:59 Bu haber 14637 kez okundu
 
Kıyıya vuran ceset için korkunç iddia
Karasu 32 Evler mevkiinde sahile vuran erkek cesediyle ilgili korkunç bir iddia ortaya atıldı. Ceset üzerindeki izler, şahsın bir cinayete kurban gittiği şüphesini ortaya çıkarttı.
3.SAYFA Haberi
Kıyıya vuran ceset için korkunç iddia

Salı günü Karasu sahilinde kıyıya vuran erkek cesedi, beraberinde korkunç bir iddiayı da getirdi. Sahilde yürüyüş yapan bir vatandaş tarafından bulunan ve polise haber vermesiyle dikkatleri üzerine çeken olayda Savcılık soruşturmayı genişletti. Yüzü tanınmayacak halde bulunan erkek cesedi, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılarak incelemeye alınmıştı. Savcı tarafından olay yerinde yapılan ve ardından gerçekleşen otopsi sonrası korkunç bir iddia üzerinde duruldu. Vücudunda büyük bir bozulma olmayan cesedin, kafatasının parçalanmış olması, el ve ayaklarının kısmi yerlerinde de parçalanmaların olması ile ayaklarının siyah ip benzeri bir madde ile bağlanmış olması kafalarda soru işareti bıraktı.

 

Cinayete mi kurban gitti?

 

Cesedin ne kadar süredir suyun içerisinde olduğu netlik kazanmazken, belirtilerin şahsın öldürülüp, ayaklarının bağlanarak suya atıldığı iddiasını da beraberinde getirdi. Sakarya Emniyet Müdürlüğü’nün de cinayet şüphesi üzerine cesedin kayıp ihbarı yapılan kişilerden birine ait olup olmadığını belirlemek üzere Türkiye genelindeki emniyet müdürlükleriyle koordineli bir çalışma başlattığı da öğrenildi. Cesetten alınan DNA örneklerinin, başta Sakarya olmak üzere ülke genelinde kayıp ihbarında bulunulan şahısların DNA’sı ile karşılaştırılacağı bildirildi. Şahsın kesin ölüm sebebinin otopsi sonrası belirleneceği ve kimliğinin belirlenmesi için soruşturmanın genişletildiği de gelen bilgiler arasında.

HABER: Cihan Emre

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu, 32 evler, kıyıya ceset vurdu
Yorumlar
Haber Yazılımı