Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 22:27 Bu haber 7860 kez okundu
 
Kocaali’den bu hediye neden?
CHP Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın, Kocaali'ye dökülmesi gereken asfaltın Karasu'ya döküldüğünü ileri sürdü. Asfaltın Karasu’ya gönderilme gerekçesini ise çarpıcı ifadelerle dile getirdi.
SİYASET Haberi
Kocaali’den bu hediye neden?

Youtube Kanalı 665x144

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın, son yaptığı açıklamayla dikkat çekti. Kocaali'ye dökülmesi gereken asfaltın Karasu'ya döküldüğünü iddia eden Aydın, bunun sebebini ise “Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar'ın kızının Karasu Belediyesi’nde işe başlaması” şeklinde açıkladı. Büyükşehir'den Kocaali Belediyesi'ne gelen paraları var. Yaz aylarındaki sel felaketinden dolayı sel hasarı olan yerlerin onarımı için yatırıldı bu paralar” diyen Nurhan Aydın, “Bu yardım Karasu Belediyesi’ne de geldi. Kurudere Mahallesi’nde yıkılan köprü ve çöken yollar için para geldi. Bu arkadaşlar bu parayı alıp Büyükşehir'e verdiler. Ve bunun karşılığında Kuzuluk Mahallesi’ne asfalt serildi” şeklinde konuştu.

 

Dikkat çekmez mi sandınız

 

Şimdiki hastane yoluna serilecek asfalt aslında Kocaali Belediyesi'nin. Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, hediye etti, peki neden? Kocaali Belediye Başkanı’nın kızı Karasu Belediyesi'nde neden işe alındı? Kendisini, belediye binasının ikinci katındaki İmar Müdürlüğü’ndeki odada görebilirsiniz. Peki bunları sorgulamayacak mıyız? İşten çıkartılan bunca insan varken, Kocaali Belediye Başkanı Acar’ın kızını işe almak insanların dikkatini çekmez mi sandınız?” diye sözlerini sürdüren CHP Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın, “Ayrıca Adanalı bir harita mühendisini Karasu Belediyesi’ne alıyorsunuz, Karasu'nun gençlerini işten çıkartıyorsunuz. Karasu'nun harita ve jeoloji mühendisleri gençleri işsiz. Bunlardan bilginiz var mı?” ifadeleriyle tamamladı.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı