Haber Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 12:36 Bu haber 10809 kez okundu
 
Mumları hazırlayın, Karasu kararacak
SEDAŞ tarafından yapılan açıklamada, Karasu ilçe merkezi ve bazı mahallelerinde planlı bakım çalışması nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi.İşte elektrik kesintisi uygulanacak o mahalleler:
GÜNDEM Haberi
Mumları hazırlayın, Karasu kararacak

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş (SEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, Cumartesi gecesini Pazar gününe bağlayan vakit dilimi içerisinde planlı bakım çalışması uygulanması sebebiyle elektrik kesintisi yaşanacağı duyuruldu. SEDAŞ'ın resmi internet sitesinde yapılan açıklamada 13 Ekim 2019 tarihinde saat 01:00 ile 07:00 saatleri arasında Karasu'da bazı mahallelere elektrik verilemeyecek. Şalt tesisinde gerçekleşecek çalışma nedeniyle yapılacak olan kesinti öncesi abonelere kısa mesaj ile bilgi verilirken, yetkililer vatandaşın mağdur olmaması için kesinti öncesi önlem almaları konusunda uyarıda bulundu. İşte beliritlen tarih ve saatte kesinti uygulanacak mahalleler:


Aziziye Mahallesi, Küçük Karasu Mahallesi, Kuyumcullu Mahallesi, Kuzuluk Mahallesi, İncilli Mahallesi, Yalı Mahallesi, Kabakoz Mahallesi, Limandere Mahallesi, Resuller Mahallesi, Akkum Mahallesi, Kızılcık Mahallesi, Manavpınarı Mahallesi ve Yenimahalle.
 

HABER: Cihan Emre

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Mumları, hazırlayın,, Karasu, kararacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı