Haber Detayı
31 Ocak 2020 - Cuma 13:38 Bu haber 3426 kez okundu
 
O kazada yargılama başladı
Karasu – Kocaali yolu üzerinde 2018 yılında yaşanan ve 7 kişinin hayatını kaybettiği kazanın davasında ilk celse görüldü.
3.SAYFA Haberi
O kazada yargılama başladı

KarasuHaberleri.com & Karasu Cihan Haber
Nevtan Angün'ün haberi

 

Ankara Caddesi (Karasu – Kocaali yolu) üzerinde 2 Eylül 2018 tarihinde meydana gelen ve üç motosiklet ile bir aracın çarpıştığı üç kişinin yaralanıp yedi kişinin de hayatını kaybettiği kazada iki sanık hakim karşısına çıktı. Sakarya 1.Ağır Ceza Mahkemesi’nde gerçekleşen duruşmada tutuksuz sanıklar yer almazken tarafların avukatları hazır bulundu. Duruşmada, adli tıp kurumundan gelen rapor ve diğer belgeler zapta geçirildi. Ardından avukatlara söz verildi.

 

Avukatlar süre istedi

 

Hafif ticari araç sürücüsü sanık F.K’nin avukatı, önceki savunmalarını tekrarladıklarını ve müvekkilinin asli kusurlu gösterilmesini kabul etmediklerini belirtti. Sanık avukatı, belgeleri inceleyip beyanda bulunmak için süre istedi. Müşteki avukatları da belgeleri inceleyip beyanda bulunmak için süre istedi. Cumhuriyet Savcılığı ise dosyadaki eksiklerin tamamlanmasını talep etti.    Mahkeme heyeti, duruşmayı 5 Mayıs 2020 tarihine erteledi.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Esra Angün
Etiketler: karasu, kocaali, ankara caddesi, kaza, yargılama
Yorumlar
Haber Yazılımı