Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
04 Mayıs 2017 - Perşembe 16:23 Bu haber 4048 kez okundu
 
Öğrenci Meclisi’nden konser
Karasu Öğrenci Meclisi, etkinliklerine aralıksız devam ediyor. Başkan Celal Isırkan ve arkadaşları, Darıçayırı İlk ve Ortaokulu öğrencilerine bir konser verdi.
MAGAZİN Haberi
Öğrenci Meclisi’nden konser

mobil uygulama indir 665x200

Karasu Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi öğrencileri ve Karasu Öğrenci Meclisi Başkanı Celal Isırkan, Darıçayırı İlk ve Ortaokulu’nda öğrencilere yönelik olarak okul bahçesinde bir konser verdi. Bu yıl öğrenci meclisi olarak dört etkinliğe imza attıklarını belirten Başkan Isırkan, “Sosyal sorumluluk projelerimizi Karasu’da aralıksız olarak devam ettireceğiz. Özellikle çevre mahallelere ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

 

Arkadaşlarıyla beraber Darıçayırı İlk ve Ortaokulu öğrencilerinin sevdiği şarkıları gitar ve kemençe eşliğinde seslendiren öğrenci meclisi üyeleri, “Karasu Öğrenci Meclisi olarak düzenlemiş olduğumuz bir etkinliği daha güzel sonuçlandırdık. Müzik Öğretmeni Tahir Gök ile bu büyük etkinlik için kollarımızı sıvadık. Bu organizasyondaki en büyük katkıyı sağlayan ve bizi ağırlayan Hakkı Kudu hocamıza da teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. Darıçayırlı öğrenciler, konser etkinliği boyunca doyasıya eğlendi ve Karasu Öğrenci Meclisi’ne teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Yorumlar
Haber Yazılımı