Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 16:48 Bu haber 3797 kez okundu
 
Öğrencilerin yemeklerini öğrenciler çıkartacak
Geçtiğimiz günlerde Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen okul aile birliği toplantısında seçilen yeni yönetimle yeni projelere adım attıklarını belirten Okul Müdürü Canan Başaran, “Okulumuzun bahçesine ek bina yaptıracağız. Burada kurulacak olan yemek üretim atölyesinde okulumuzun öğrencileri, ilçe merkezindeki taşımalı öğrencilerin yemeklerini çıkartacak” şeklinde konuştu.
EĞİTİM Haberi
Öğrencilerin yemeklerini öğrenciler çıkartacak

Karasu Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, gelecek yıl bir ilke daha imza atacak. Lisenin bahçesine yapılması planlanan ek binada, yeni eğitim öğretim yılında ilçe merkezine gelen taşımalı öğrenciler için “yemek üretim atölyesi” kurulacak. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen okul aile birliği toplantısında seçilen yeni yönetimle yeni çalışmalara ve projelere adım atmaya hazırlanan okul idaresi, binanın yapımı için kolları sıvadı. Öğrencileri için hem deneyim hem de maddi kazanım sağlanacağına vurgu yapan Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Canan Başaran, “İlçemizdeki taşımalı öğrencilerin yemekleri, artık çocuklarımızın elinden geçmiş oldu. Milli Eğitim Müdürümüz Çetin Turhan’ın da destekleriyle atacağımız bu yolda inanıyorum ki çocuklarımıza büyük kazanım sağlayacak” dedi.

 

Çocuklarımız için

 

Düzenlenen 2019-2020 eğitim öğretim yılı okul aile birliği toplantısında yeni yönetimde Sabriye Evli, Hamit Yıldız, Gülşah Kartal, Tahsin Erdem ve Ayşe Bayraktar yer aldı. Denetime ise Bayram İçöz ve Fidan Topaloğlu seçildi. Toplantıya katılan velilere teşekkürlerini sunan Müdür Canan Başaran, “Ara vermeden okulumuzun ve öğrencilerimizin daha iyi yerlere gelmesi için canla, başla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeni yönetimimizle de çok güzel projelerimiz olacak. Okul Aile Birliği Başkanımız Sabriye Evli oldu. Yeni yönetimimizi kutluyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum. Her zaman dediğim gibi, her şey çocuklarımız için” sözlerine yer verdi.

 

Haber: Esra Angün

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Esra Angün
Etiketler: Öğrencilerin, yemeklerini, öğrenciler, çıkartacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı