Haber Detayı
27 Temmuz 2020 - Pazartesi 15:31 Bu haber 1653 kez okundu
 
Örnek bir esnaf
Karasu Kaymakamımız Aziz Mercan ilçe esnafına veda ziyaretinde bulundu. Mercan, Merkez Camii Çay Ocağı İşletmecisi Aydın Birinci’ye giyimi ve işine bağlılığıyla alakalı övgülerini eksik etmedi.
MAGAZİN Haberi
Örnek bir esnaf

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Ayşenur Elmacı’nın haberi

 

 

İşletmesine olan bağlılığı ve takım elbise ile hizmet vermesiyle dikkat çeken veren Merkez Camii Çay Ocağı İşletmecisi Aydın Birinci’yi ziyaret eden Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, Birinci’nin örnek bir esnaf odluğuna dikkat çekti.

 

Esnafın, müşterisine olan saygısını, sevgisini ve işindeki temizliğini gösteren en önemli unsurlardan biri de kılık kıyafettir” diyen Mercan, veda ziyaretleri sırasında uzun bir mola vererek işletmeci Aydın Birinci ile uzun süre sohbet etti.

 

Müşterinin memnuniyetini kendisine rehber edindiğini belirten işletmeci Birinci, “Her sabah tıraşımı olur, takım elbisemi giyer, kravat ya da papyonumu takarım. Soğuk olsa, üşüsem de takım elbisesiz dükkanımı açmam” diye konuştu.

 

Müşterilerinin bu görünümüne alıştığını ve takdirle karşılandığını da sözlerine ekleyen Birinci’yi tebrik eden Kaymakam Mercan, “İşine sarılmanın en güzel örneğini veren Aydın Birinci’yi, işine ve müşterisine olan saygısından ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: aydın birinci, takım elbise, çay ocağı, aziz mercan, merkez camii
Yorumlar
Haber Yazılımı