Haber Detayı
18 Haziran 2020 - Perşembe 19:59 Bu haber 2127 kez okundu
 
Özverili işletmeciye teşekkür
Pandemi sürecinde Karasu’da görev yapan sağlık personeline kapılarını açan ve otelini bütünüyle sağlıkçılara tahsis eden Karasulu iş adamı Hüseyin Yavuzyiğit’e teşekkür amacıyla bir plaket verildi.
SAĞLIK Haberi
Özverili işletmeciye teşekkür

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün’ün haberi

 

 

 Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Celalettin Akyol, pandemi sürecinde sağlık personelini ücretsiz bir şekilde otelinde ağırlayan Karasulu iş adamı ve Vizyon Resort Hotel sahibi Hüseyin Yavuzyiğit’e bir plaket ile teşekkür etti.

 

Karasu’da görev yapan sağlık personelinin, salgın sürecinde ailelerine virüs bulaştırma riskine karşı evlerine gitmemeleri için çağrıda bulunan Yavuzyiğit, Vizyon Resort Hotel’i tam kapasite olarak sağlık personeline tahsis etmiş ve hiçbir ücret almamıştı.

 

Konaklama öncesi oteli dezenfekte ettirdiğini belirten ve tüm sağlık personelini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Hüseyin Yavuzyiğit, “Bu süreçte sağlıkçılarımızın fedakar ve özverili emekleri asla ödenemez” dedi.

 

Kendisi imkanlarınca sağlık personeline destek olmaya çalıştığını dile getiren Yavuzyiğit, “Emekleri asla ödenmez. Allah, bu süreci bir daha yaşatmasın. Ama gerek duyulduğunda bir daha kendilerinin hizmetinde olacağız” diye konuştu.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: hüseyin yavuzyiğit, celalettin akyol, vizyon resort hotel
Yorumlar
Haber Yazılımı