Haber Detayı
09 Mayıs 2020 - Cumartesi 22:10 Bu haber 1270 kez okundu
 
Sağlıkçıları Önem’sediğini gösterdi
Karasu esnafının, içerisinde bulunduğumuz süreçte sağlıkçıların tam destekçisi olduğu bir kez daha ortaya konuldu. Profilo Karasu Bayii Önem Ticaret, hastane laboratuvarına bir destekte bulunarak takdir topladı.
SAĞLIK Haberi
Sağlıkçıları Önem’sediğini gösterdi

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün'ün haberi


 

Profilo Karasu Bayii Önem Ticaret, Karasu Devlet Hastanesi laboratuvarına ihtiyaç duyulan derin dondurucu desteğinde bulunarak sağlıkçıların her daim yanlarında olunduğunu bir kez daha gösterdi.

 

Karasu esnafının, içerisinde bulunduğumuz süreç içerisinde sağlıkçıların destekçisi olduğuna bir güzel örnek ortaya koyan Profilo Karasu Bayii Önem Ticaret’e teşekkür eden Karasu Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Murat Saraç, “Hastanemiz laboratuvarında arızalanan dondurucu ihtiyacımızı hiç bekletmeden çözen Önem Ticaret’e teşekkür ediyoruz” dedi.

 

İşletme sahibi Sinan Önem ise, “Karasu esnafı olarak her zaman ilçemiz sağlıkçılarının yanındayız. Gücümüzce destek olmaya çalıştık” şeklinde konuştu. Önem, “Gerek mesai saatlerinde gerekse sosyal hayatta Karasu halkı ile olan iyi ilişkileri ve vatandaş ile olan istişareleri ve ikili diyaloglara çözüm odaklı olması nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu hastanesi, profilo karasu, önem ticaret, sinan önem, murat saraç
Yorumlar
Haber Yazılımı