Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Medya Karasu 660x90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
07 Şubat 2020 - Cuma 18:37 Bu haber 3316 kez okundu
 
Şakar gitti Kaçar geldi
Karasu Belediyesi bünyesinde hizmet veren Karsaş’n yönetimi eski Başkan Ali Şakar’ın beklenmedik istifasıyla değişti. Yeni yönetimde bulunan Murat Kaçar, yönetim kurulu başkanlığına getirilirken Karsaş’tan sorumlu müdürlükde ise Salim Erol bulundu.
GÜNDEM Haberi
Şakar gitti Kaçar geldi

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi
 

Son yerel seçimlerin ardından Karsaş Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilen Ali Şakar, yaklaşık 8 aylık bir başkanlık sürecinin ardından beklenmedik bir istifa kararıyla ilçenin gündemine oturdu. İstifanın ardından Şakar ile birlikte Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri Murat Kaçar ve Sabri Aslanbay’ın içerisinde bulunduğu yönetimde değişikliğe gidildi. Salı günü remen oluşturulan yeni yönetimde Karsaş Yönetim Kurulu Başkanlığına Murat Kaçar gelirken başkan yardımcıları  Salim Erol ve Sabri Aslanbay oldu. Aynı zamanda Salim Erol, Karsaştan sorumlu müdür olarak da görevlendirildi. “Belediye Başkanı İshak Sarı’nın da talimatıyla yeni yönetimimiz belirlendi” diyen Murat Kaçar, “Ali Şakar’ın da içinde bulunduğu önceki yönetimimiz ile yaptığımız çalışmalarda olduğu gibi Karasu halkına en iyi hizmeti sunmak için tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz. Karsaş’a ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Bir gece ansızın geldik

 

Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da 'Bir gece ansızın gelebilirim' şeklinde dediği gibi öyle bir gece vakti geldi” diyen Salim Erol, “İshak Başkanımız da, ‘Yarın sabah gel, göreve başla’ dedi ve biz de o şekilde başladık” ifadelerini kullandı. Makam mevki gibi bir düşüncelerinin hiçbir şekilde olmadığına değinen Erol, “Amacımız bulunduğumuz konumu daha yukarlara taşımak. Eski başkanımız Ali Şakar’a da buradan çok teşekkür ediyoruz. Bize güvendi, bizim yapacağımıza da inandı ve burayı bize emanet etti.Ali abimize de kendi iş hayatında başarılar diliyorum” sözlerine yer verdi.

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Esra Angün
Satılık Daire 665x300
Yorumlar
Haber Yazılımı