Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
04 Mayıs 2019 - Cumartesi 22:30 Bu haber 5248 kez okundu
 
Şampiyonlar ödüllendirildi
Sakarya İl Karması müsabakalarında ilk üçe girerek Karasu’ya madalyalar ile dönen yüzücülerimiz, Kaymakam Mercan’ı ziyaret etti. Mercan, başarılı sporcuları ödüllendirmeyi ihmal etmedi.
SPOR Haberi
Şampiyonlar ödüllendirildi

Youtube Kanalı 665x144

İl karması Ulusal Gelişim Projesi ve Okul Yarışlarında dereceye giren Karasulu yüzücülerimiz, Karasu Kaymakamı Aziz Mercan’ı ziyaret etti. Karasu Stil Yüzme Eğitim Merkezi sporcularının ziyaretine Swim koçları Tunahan Özdemir ve Tuğba Balcıoğlu da eşlik etti. Müsabakalarda birinci olan Kerem Çetin, ikinci olan Anıl Utku Altunel ve üçüncü olan Berat Akdemir, Mercan tarafından antrenman malzemeleriyle ödüllendirildi. Karasu’ya altın, gümüş ve bronz madalyaları kazandıran yüzücüleri, aileleri de ziyaret sırasında yalnız bırakmadı.

 

 

Geleceğin şampiyonları

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan ve İlçe Spor Müdürü Kemal Ataç’ında hazır bulunduğu ziyarette sporcuları tebrik eden Kaymakam Aziz Mercan, “Karasu’ya kazandırılan bu üç güzel madalya, hem bizlerin gururu oldu hem de ilçemizde sadece futbol ve voleybol gibi belli başlı sporların dışında derece edilebildiğinin de en güzel ispatı oldu” dedi. Geleceğin yüzme şampiyonlarıyla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu da sözlerine ekleyen Mercan, “Hocalarımız eşliğinde bu yaşta derece sahibi olan sporcularımızın geleceği de parlak ve başarılı olacaktır. Başta kendilerini bu spora teşvik eden aileleri olmak üzere Karasu Stil Yüzme Eğitimi Merkezi hocalarını tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı