Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
21 Mayıs 2017 - Pazar 12:18 Bu haber 3173 kez okundu
 
Şirin Çocuk Festivali ile coştular
Organizatör Gülşen Şirin tarafından gerçekleştirilen ‘Şirin Çocuk Festivali’, yüzlerce Karasulu ve çevre ilçelerden gelen çocuğun doyasıya eğlendiği bir bayrama dönüştü. Çocuklar şişme oyun parkurları ve animasyon gösterileri ile gün boyu eğlendi.
MAGAZİN Haberi
Şirin Çocuk Festivali ile coştular

Youtube Kanalı 665x144

20 Mayıs Cumartesi günü 32 Evler’deki Aziziyespor futbol sahasında saat 10:00 ile 19:00 saatleri arasında düzenlenen ‘Şirin Çocuk Festivali’ renkli görüntülere sahne oldu. Yüzlerce çocuk, gün boyu şişme oyun parkurları, animasyon gösterileri ve çeşitli etkinliklerle doyasıya eğlendi. Festivalin organizatörü Gülşen Şirin, “Bugün her şey çocuklara dair olsun istedik. Palyaçolar, kostümlü animatörler, canlı heykeller ile çocuklarımız eğlenceli saatler geçirdiler. Sihirbaz gösterileri ve animasyonlar büyük ilgi gördü” dedi.

 

Çocukların parkurlarda yaptıkları yarışmalar, yüz boyama ve akrobasi gösterileri ile oldukça güzel vakit geçirdiğini söyleyen Şirin, “Bugün, burada çocuklarımıza festival gibi bir gün yaşatabildiysek, Karasu Kaymakamlığı, Karasu Belediyesi ve kıymetli sponsorlarımız sayesindedir. Maddi ve manevi destek veren herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Organizatör Gülşen Şirin, oldukça ilgi gören festivali geleneksel hale getirmek istediğini de sözlerine ekledi.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Haberin Videosu
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı