Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 16:00 Bu haber 3348 kez okundu
 
Söküm çalışması başladı
Karasu Spor Salonu’nun zemin yenileme çalışması başladı. İlçe Spor Müdürü Kemal Ataç ve personelinin bizzat çalışmasıyla 720 m² genişliğindeki alanın söküm işlemi gerçekleştirildi.
SPOR Haberi
Söküm çalışması başladı

Youtube Kanalı 665x144

Uzun yıllardır hizmet veren Karasu Spor Salonu zemini, Çarşamba günü gerçekleştirilen söküm çalışması ile yenilenmeye başlandı. İlçe Spor Müdürü Kemal Ataç, personeli ile birlikte bizzat söküm çalışmasını gerçekleştirdi. Çalışmayla ilgili Karasu Haberleri’ne açıklama yapan Ataç, “Zaman içerisinde zemini deforme olan spor salonumuzun zemin yenileme çalışmasını başlattık. Zaman zaman ufak tadilatlar yapmıştık. Fakat işlevselliğini yitiren zeminimizi değiştirerek, sporcularımıza daha iyi hizmet vermek için yenileme çalışmasına başladık” dedi. Ataç, “Sakarya İl Spor Müdürlüğü’nün maddi desteği ile spor salonumuzun zemini daha kullanışlı hale gelecek. Eskiyen mevcut zeminin söküm işlemini kendi personelimiz ile yaparak, maliyeti oldukça aşağıya düşürmek istedik ve bizzat emek vermek istedik” diyerek sözlerini sürdürdü.

 

15-20 gün sürecek

 

Çarşamba günü başlayan söküm çalışmasının devamında yenilenecek olan zemin konusunda açıklamasını sürdüren İlçe Spor Müdürü Kemal Ataç, “Voleybol, basketbol, hentbol ve futsal sahaları olmak üzere yaklaşık 720 m² genişliğinde bir alan yenilenecek ve zemin düzeltilecek. Poliüretan zemin ile kaplandıktan sonra 15-20 gün gibi bir süre sonunda salonumuz, sporcularımızın hizmetine sunulacak. Yenileme işlemi tamamlandıktan sonra sporcularımız daha temiz ve güvenli bir zeminde çalışmalarını yürütecek, müsabakalara çıkacak” şeklinde konuştu. Ataç, son olarak zemin yenilemesi tamamlandıktan sonra, spor salonu içerisinde boya işlemi uygulanacağını ve salon girişinin de genişletileceğini dile getirdi.

HABER ve KAMERA: Nevtan Angün  /  FOTOĞRAFLAR: Esra Aydın

 

 

SPOR SALONU ZEMİNİ YENİLENİYOR (Fotoğraflar aşağıda):

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Söküm çalışması başladı
Söküm çalışması başladı
Söküm çalışması başladı
Söküm çalışması başladı
Söküm çalışması başladı
Söküm çalışması başladı
Söküm çalışması başladı
Söküm çalışması başladı
Söküm çalışması başladı
Yorumlar
Haber Yazılımı