Haber Detayı
28 Kasım 2019 - Perşembe 01:10 Bu haber 7575 kez okundu
 
Sonunda yapımına başlanıyor
Sakarya Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından 24 Eylül 2019 tarihinde yapılan ihale neticesinde Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü bina inşaatına başlanacağı ve yeni emniyet binasının Karasu-Kocaali yolu üzerinde yer alacağı belirtildi.
GÜNDEM Haberi
Sonunda yapımına başlanıyor

Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, yakın zamanda gerçekleştirilecek olan temel atma töreniyle yeni emniyet binası inşaatına başlanacağını belirtti. Mercan, 24 Eylül 2019 tarihinde Sakarya Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından valilik binasında gerçekleştirilen ihale neticesinde Anakara Caddesi (Karasu-Kocaali yolu) üzerinde yer alan Seferoğlu OPET tesisleri yanındaki üç dönümlük arazi üzerine yapılacak olan yeni emniyet binası hakkında bilgi verdi. Temeli atılacak olan yeni binanın iki yıla kadar teslim edilmesinin de beklendiği öğrenildi.

 

İhtiyaçlara cevap verecek

 

Her geçen gün gelişen Karasu’nun, geniş kapsamlı ve modern bir emniyet binasına ihtiyaç duyduğunu, mevcut binanın ise artık yeterli kapasitede hizmet veremediğini ifade eden Kaymakam Aziz Mercan, “Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’müz için uzun zamandır ihtiyaç duyulan yeni binanın inşaatı yakın zamanda başlayacak. Bodrum, zemin ve üzerinde üç kattan oluşacak olan bina, yaklaşık üç dönüm bir arazi üzerine kurulacak” dedi. Mevcut emniyet binasının karakol olarak hizmet vermeye devam edeceğini de sözlerine ekleyen Aziz Mercan, “Yeni bina, büyüyen Karasu’nun gelecek zaman dilimindeki ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte olacak. Hizmet binasının Karasu’ya kazandırılmasına öncülük eden Sakarya Valimiz Ahmet Hamdi Nayir ve İl Emniyet Müdürümüz Fatih Kaya’ya teşekkür ederiz” diyerek sözlerine son verdi.

HABER: Nevtan Angün

 

YENİ EMNİYET BİNASI FOTOĞRAFLARI AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Sonunda, yapımına, başlanıyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Sonunda yapımına başlanıyor
Sonunda yapımına başlanıyor
Sonunda yapımına başlanıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı