Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 16:26 Bu haber 1967 kez okundu
 
Söz verdik, yapıyoruz
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, çalışma sezonuna erken başladıklarına dikkat çekerek “Karasu’nun modern bir kent olması adına tüm ekiplerimiz mesai kavramı tanımaksızın çalışmalarına devam ettiriyor” dedi.
GÜNDEM Haberi
Söz verdik, yapıyoruz

Yaz sezonunun gelmesine rağmen çalışmalara devam ettiklerini, aynı zamanda tatilcilerin mağdur olmaması için de büyük itina gösterdiklerini söyleyen Belediye Başkanı İshak Sarı, ilçenin çeşitli yerlerinde geniş kapsamlı çalışmaları sürdürdüklerini ifade etti. Sarı, Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan ile birlikte, çalışmaları yerinde inceledi.

 

Sarı, Şehit Atıf Ödül Caddesi’nde, Üniversite Caddesi’nde ve bu yolları Doğu Karadeniz Caddesi’ne bağlayan ana caddeler ile Sahil Caddesi’nde ve Yenimahalle üç yol bölgesinde yeni yapılan meslek lisesine giden yolda sıcak asfalt öncesi zemin düzenleme çalışmalarının sürdüğünü dile getirdi.

 

“Bu çalışmalarla birlikte 617 No’lu sokağımız ile ilçemize kazandıracağımız tır parkımızda da çalışmalar devam ediyor” diyen İshak Sarı, “Yaz dönemi bizim çalışma dönemimiz. Bu mevsimi en verimli şekilde geçirmemiz gerektiğini biliyoruz ve ilçemizin dört bir tarafında yoğun çalışmalara devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

ÇALIŞMALARA AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: ishak sarı, hilmi erbatan, karasu yol çalışması
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Söz verdik, yapıyoruz
Söz verdik, yapıyoruz
Söz verdik, yapıyoruz
Söz verdik, yapıyoruz
Söz verdik, yapıyoruz
Söz verdik, yapıyoruz
Yorumlar
Haber Yazılımı