Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
07 Eylül 2019 - Cumartesi 01:18 Bu haber 3799 kez okundu
 
Teknik kadro şekilleniyor
Karasuspor’da teknik kadro şekillenmeye devam ediyor. Kulüp Başkanı Mehmet Akbaş ve yönetimi, başarılı isimleri takımın başına getirdi ve bu isimleri basın ile paylaştı.
SPOR Haberi
Teknik kadro şekilleniyor

Youtube Kanalı 665x144

Bu sezon, Sakarya Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Karasuspor’da teknik kadro şekillenmeye devam ediyor. Spora uzun yıllar hizmet etmiş başarılı isimleri takımın başına getiren Karasuspor Kulüp Başkanı Mehmet Akbaş ve yönetimi, bu isimleri basın yoluyla taraftarlara ve ilçeye tanıttı. “Karasuspor kulübünü ayakta tutan, kulübümüze gönül verenlerin gösterdiği maddi ve manevi özveridir” diyen Başkan Akbaş, “Bu bilinçle biz de yönetim olarak üzerimize düşeni aynı özveriyle kulübümüzün tarihine ve geleceğine sahip çıkarak, özellikle alt yapı konusunda ciddi hamleler yaparak özümüze dönmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

 

İşte teknik kadro

 

Bu amaçla altyapı sorumlusu olarak Karasu’nun milli gururu Mahmut Hanefi Erdoğdu teknik ekibe eklenmiştir” şeklinde bir açıklama yapan Akbaş, alt yapı koordinatörü olarak da Karasu’da yıllardır altyapı konusunda başarıdan başarıya koşan, Karasu Aziziyespor kulübünün başarılı hocası Ersin Türker’in getirildiğini duyurdu. Türker’e görevinde, Karasuspor’un hem A takımında hem de altyapısında yıllardır azimle ve büyük fedakarlıklar yaparak antrenörlük yapan Kenan Tiryaki ile geçmiş yıllarda  sarı kırmızılı takımda top koşturmuş, tecrübeli eğitimci Mahmut Kurt’un yardımcı olacağını ifade eden Mehmet Akbaş, “Kısa zaman içinde futbol okulu ve diğer yaş grupları hakkında planlamaları açıklayacağız. Kendilerine kulübümüz çatısı altında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

HABER: Cihan Emre  /  Karasu Cihan Haber

 

İŞTE KARASUSPOR'UN TEKNİK KADROSU (Fotoğraf aşağıda):
 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Teknik kadro şekilleniyor
Teknik kadro şekilleniyor
Teknik kadro şekilleniyor
Teknik kadro şekilleniyor
Teknik kadro şekilleniyor
Yorumlar
Haber Yazılımı