Haber Detayı
30 Haziran 2020 - Salı 13:19 Bu haber 1622 kez okundu
 
Teşekkürü onlar hak ediyor
Belediye Başkanı Sarı, geçtiğimiz hafta sonu yoğun mesai ile çalışmalarını özveriyle sürdüren belediye personeline teşekkür etti. Başkan Sarı, “Karasu’yu daha yaşanabilir bir yer yapan onlardır, Karasu halkı teşekkürü bize değil, değerli personelimize yapmalıdır” dedi.
GÜNDEM Haberi
Teşekkürü onlar hak ediyor

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu’nun çeşitli noktalarında mesai mefhumu olmaksızın, Cumartesi ve Pazar günleri dahil olmak üzere titizlikle çalışan belediye personeline teşekkür etti.

 

 

Belediye personelinin Sahil Caddesi’nde, Şehit Atıf Ödül Caddesi’nde, Stat Caddesi’nde, 617 Sokak’ta ve ilçenin çeşitli yerlerinde devam eden yol çalışmalarında özverili bir çalışma ortaya koyduğunu söyleyen Başkan İshak Sarı, “Asıl teşekkürü biz değil, onlar hak ediyor” dedi.

 

 

Cennet ilçemiz Karasu’yu yeniden inşa ediyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarıma gayret ve fedakârlıklarından dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Her şey daha yaşanabilir Karasu için” diyen İshak Sarı, personelin bu güzellikte en büyük pay sahibi olduğunu belirtti.

 

 

Başkan İshak Sarı, “Mesai arkadaşlarımız oaln değerli belediye personelimiz ve işçilerimiz,  haftanın yedi günü büyük bir fedakârlık göstererek vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini bitirdi.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: ishak sarı, teşekkür etti, belediye işçisi, belediye personeli
Yorumlar
Haber Yazılımı