Haber Detayı
30 Aralık 2019 - Pazartesi 12:11 Bu haber 2629 kez okundu
 
Türkiye’ye Saadet gerek
Saadet Partisi Karasu İlçe Teşkilatı, aylık ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun, “Ürünlere değil, asgari ücrete zam gerek, bunu için Türkiye’ye Saadet gerek” dedi.
SİYASET Haberi
Türkiye’ye Saadet gerek

Saadet Partisi İlçe Divan Toplantısı, Cuma günü ilçe binasında yapıldı. İlçe yönetimi ve mahalle temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıya Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Ömer Ayhan ve Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün de katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun, sözlerine “Bugün bu çatı altında yaptığımız toplantıları, daha büyük salonlarda daha fazla belediye başkanlarımızın katılımıyla yapma arzusu içerisindeyiz” diyerek başladı. “Ülkemize hizmet aşkıyla tutuşan Saadet Partililer olarak, zamları ürünlere değil asgari ücretlere, kaliteli tarım politikalarıyla çiftçimizin mahsulüne yapmak istiyoruz” diyerek konuşmasına devam eden Coşkun, “Bununla beraber adil vergi düzeni ile esnafımızı kalkındırmak ve bozulan kardeşlik köprülerini yeniden inşa etmek, enkaza dönmüş ahlak ve maneviyatımızı yeniden kazanmak için de Saadet Partisi’ni iktidara taşımanın şart olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bizim derdimiz doğru olmak

 

Sözlerine, “Milli Görüş’ü anlatırken nezaket, zarafet, sabır ve hoşgörü içerisinde olmaya her zaman gayret ediyoruz” diyerek devam eden Coşkun, “İktidarın yanlışlarını gözlerine sokarak değil, nasıl yapılmasının daha doğru olacağını belirterek anlatmaya özen gösterdik. Sosyal medya polemiklerine dahil olmadık. Siyasetin adeta kaynadığı bugünlerde, Ak Parti’den ne koparırız mantığında olanlara benzemedik. Yeni siyasi oluşumların derdiyle ilgilenmedik. Bizim derdimiz, İşimizi layıkıyla yapmak ve insanlığın kurtuluşu, ülkemizin refahı için çalışmaktır. Çalışmaya da devam etmektir” diyerek tamamladı. Toplantıda Ayhan ve Övün de partililere yönelik birer konuşma yaptı. Aylık faaliyet raporlarının okunmasıyla toplantı sona erdi.

HABER: Nevtan Angün  /  FOTOĞRAFLAR: Esra Angün

 

TOPLANTIYA AİT FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu, saadet partisi, oğuzhan coşkun, ömer ayhan, ibrahim güven övün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Türkiye’ye Saadet gerek
Türkiye’ye Saadet gerek
Türkiye’ye Saadet gerek
Türkiye’ye Saadet gerek
Türkiye’ye Saadet gerek
Türkiye’ye Saadet gerek
Yorumlar
Haber Yazılımı