Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
15 Mayıs 2017 - Pazartesi 15:53 Bu haber 3533 kez okundu
 
Üç müdüre başarı belgesi
SASKİ Karasu-Kocaali Şube Müdürü Ömer Babalıoğlu, Karasu Temizlik İşleri Müdürü Tahsin Öztürk ve Karasu İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Yılmaz, Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam tarafından başarı belgeleri ile ödüllendirildi.
GÜNDEM Haberi
Üç müdüre başarı belgesi

Youtube Kanalı 665x144

Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, makamında ağırladığı SASKİ Karasu-Kocaali Şube Müdürü Ömer Babalıoğlu’nu, Karasu Temizlik İşleri Müdürü Tahsin Öztürk’ü ve Karasu İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Yılmaz’ı Karasu’da gerçekleştirdikleri çalışmalardan dolayı kendilerine başarı belgesi takdim etti.

 

Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam yaptığı açıklamada, “Karasu’da 5.yılımı dolduruyorum. Arkadaşlarımızı gözlemliyoruz. Takip ediyoruz ya da vatandaşlardan gelen tepkilerden de anlıyoruz. Şimdi üç arkadaşımız ile ilgili kendi gözlemim hem de bize dışardan gelen olumlu tepkilerden dolayı dikkatimi çekti. Bizde arkadaşlarımızı motive, onore etmek için, diğer daire amiri veya şube müdürlerinin arkadaşlarımızı örnek alması açısından ödüllendirmek istedik. Arkadaşlarımıza hak ettikleri başarı belgelerini verdik. Kendilerini tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

HABER: Ayşenur Elmacı

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Üç müdüre başarı belgesi
Üç müdüre başarı belgesi
Üç müdüre başarı belgesi
Yorumlar
Haber Yazılımı