Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Medya Karasu 660x90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
28 Nisan 2017 - Cuma 20:56 Bu haber 3176 kez okundu
 
Uncuoğlu’ndan MHP’ye ziyaret
AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, bir dizi ziyaret için Karasu’ya geldi. Uncuoğlu, AK Parti İlçe yönetimi ile birlikte MHP karasu İlçe Teşkilatını da ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Uncuoğlu’ndan MHP’ye ziyaret

AK Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı ve yönetimi ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Teşkilatını ziyaret eden AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, MHP’li yöneticiler ile referandum sonrası ve ilçenin durumu hakkında yaklaşık 1 saat sohbet etti.

 

İlçe Teşkilatı’nda MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve ilçe yönetimi tarafından karşılanan Uncuoğlu ve AK Parti İlçe Yönetimi, referandum sonrası Karasu’nun gündemi hakkında görüş alışverişi yaptı. Yaz sezonunda Karasu’da meydana gelen genel sorunları dile getiren MHP Karasu İlçe Teşkilatı Münir Ali Kara, “Tatil dönemi geldiğinde Karasu’da nüfus artışı yaşanıyor. Hastane ve emniyet kadroları, bu nüfusa yetişmekte yetersiz kalıyor” dedi.

 

Milletvekili Recep Uncuoğlu ise, “FETÖ soruşturmaları nedeniyle sağlık ve emniyet kadrolarında bir yetersizlik mevcut. İlçelere kadro takviyesi ancak ilden yapılabilir. Sakarya il genelinde bu sıkındı hali hazırda görüldüğünden takviye yapılması şu an için zor görünüyor” şeklinde görüş bildirdi. Kara’nın “TMO’nun fındık alımı üreticiye nasıl yansıyacak? Fiyatlar nasıl belirlenecek? Bu konuda bir bilginiz var mı?” sorusuna ise Uncuoğlu, “Bu konuda herhangi bir gelişme şu an için yok” diyerek yanıtladı. Uncuoğlu ve AK Parti İlçe Yönetimi, 1 saatlik görüşmenin ardından ziyaretlerine devam etmek için ilçe teşkilatı binasından ayrıldı.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Uncuoğlu’ndan MHP’ye ziyaret
Uncuoğlu’ndan MHP’ye ziyaret
Uncuoğlu’ndan MHP’ye ziyaret
Satılık Daire 665x300
Yorumlar
Haber Yazılımı