Haber Detayı
09 Mart 2020 - Pazartesi 11:51 Bu haber 3880 kez okundu
 
Utanç duyuyoruz
AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, bir basın açıklaması yaparak Özkoç’un söylemlerine tepki gösterdi. Yavuzyiğit, “Sakarya’nın ahlak kültür ve adabına uymayan bu söylemlerden dolayı kendisinden utanç duyuyoruz” dedi.
SİYASET Haberi
Utanç duyuyoruz

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu Gazetesi
Volkan Yıldız'ın haberi


 

Geçtiğimiz hafta AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç arasında yaşanan söz düellosuna AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı Başkanı Hasan Yavuzyiğit tepki gösterdi. Bir basın açıklaması yayımlayan Yavuzyiğit, “Ülkemizin hassas bir süreçten geçtiği bu günlerde milletçe birlik beraberliğimizi pekiştirip, Başkomutanımız ve silahlı kuvvetlerimizin yanında olmayı geçmişten gelen kültürümüz ve devlet anlayışımız ile en üst seviyeye çıkarmıştır” dedi.

 

Sakarya’ya uymuyor

 

Bu süreçte CHP grup başkan vekili Engin Özkoç’un Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yani seçilmiş olan cumhurbaşkanına yapmış olduğu hakaretler milletimizi derinden yaralamıştır” diyen Hasan Yavuzyiğit, mesajını şu ifadelerle tamamladı: “Biz o söylemleri misliyle kendisine iade ediyor ve her daim Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu beyan ediyoruz. Ayrıca Sakarya’nın ahlak, kültür ve adabına uymayan bu söylemlerden dolayı kendisinden utanç duyuyor, en doğu kararı kamuoyunun takdirine bırakıyorum

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: hasan yavuzyiğit, engin özkoç, chp, ak parti, akp, recep tayyip erdoğan
Yorumlar
Haber Yazılımı