Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 23:49 Bu haber 2663 kez okundu
 
Vatandaş belediyeye, belediye basına
Karasu Belediyesi’nin ilçe genelinde başlattığı çalışmalara sosyal medya üzerinden teşekkür edildi. Belediye Başkanı İshak Sarı ise, bu olumlu dönüşler karşısında, çalışmaları vatandaşa duyuran ilçe basınına teşekkür etti.
GÜNDEM Haberi
Vatandaş belediyeye, belediye basına

Sosyal medyada yapılan paylaşımları yakından takip eden Karasulu vatandaşlar, bir yandan talep ve isteklerini sunarken bir yandan da yapılan çalışmalar konusunda kuruma teşekkür etmeyi ihmal etmiyor. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Gönül Gönüle Belediyecilik sloganımızla, imkânlarımız doğrultusunda ilçemizin her noktasına hizmet götürmeye çalışıyoruz. Ekiplerimizin ilçemiz genelinde başlattığı sıcak asfalt serim çalışmaları, kaldırım yapımı, tamir, çevre düzenleme, temizlik, park bahçeler, ağaçlandırma, yol bakım ve onarım çalışmaları olumlu sonuçlar ortaya koyuyor. Yaptığımız çalışmalarımızı sosyal medya ile Web sayfamızla birlikte il ve özellikle ilçemiz yerel basını aracılığıyla vatandaşlarımıza duyuruyoruz” dedi.

 

Basına teşekkür

 

Yaptığımız çalışmaların vatandaşlarımıza ulaştırılması konusunda ilçe basınımıza da özellikle teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullanan ve Karasu basınına teşekkürlerini ileten Belediye Başkanı İshak Sarı, sözlerinin devamında “Vatandaşlarımızın belediyemizin sosyal medya hesaplarına yaptığı olumlu dönüşler ve teşekkürlerle Karasu Belediyesi’nin her yaştan vatandaşın ihtiyaçlarını karşılama konusunda başarı grafiğini giderek yukarı taşımaya başladığını görüyoruz. Bu olumlu yorumlar personellerimizin de moral motivasyonunu yükseltiyor, çalışma istek ve titizliğini arttırıyor. Hükümetimizden aldığımız destek, halkımızdan aldığımız güç ile imkânlarımız ölçüsünde Karasu için çalışmaya, hizmet üretmeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Vatandaş, belediyeye,, belediye, basına,
Yorumlar
Haber Yazılımı