Haber Detayı
07 Aralık 2019 - Cumartesi 11:05 Bu haber 5445 kez okundu
 
Yavuzyiğit’ten, göreve hazırız mesajı
Olağan kongre sürecine giren Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı’nda delege seçimleri sürüyor. Süreci değerlendiren Başkan Yavuzyiğit, göreve hazır olduklarını belirtti.
SİYASET Haberi
Yavuzyiğit’ten, göreve hazırız mesajı

AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı’nda kongre süreci devam ediyor. 29 Kasım günü başlayan delege seçimlerinin 15 Aralık günü sona ereceğini belirten AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “Ocak ayı ile 26 Nisan tarihleri arasında genel merkezimiz tarafından belirlenen tarihlerde ilçe kongreleri gerçekleştirilecek. Ülke genelinde gerçekleştirilecek olan kongreler kapsamında Karasu İlçe Teşkilatı’mızda da olağan kongre yapılacak” dedi.

 

Davamıza sahip çıkacağız

 

İlçe kongreleri sonrası gerçekleştirilecek olan il kongrelerini ise 2021 yılı Ocak ayında gerçekleştirilecek olan genel başkanlık kongresinin izleyeceğini ve bu sürecin böylece tamamlanacağını sözlerine ekleyen Başkan Hasan Yavuzyiğit, “İlçe kongreleri öncesi bize verilecek göreve her daim hazır olduğumuzu belirtmek isterim. Davamıza sahip çıkacağız. Bu uzun süreçten partimizin güçlenerek çıkacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

HABER: Nevtan Angün

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Yavuzyiğit’ten,, göreve, hazırız, mesajı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yavuzyiğit’ten, göreve hazırız mesajı
Yavuzyiğit’ten, göreve hazırız mesajı
Yavuzyiğit’ten, göreve hazırız mesajı
Yorumlar
Haber Yazılımı