Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
13 Mayıs 2017 - Cumartesi 14:35 Bu haber 7355 kez okundu
 
Yenimahalle’nin yeni gözde mekanı
Kadir Sarıoğlu’nun sahibi olduğu ve yepyeni lezzetlerin sunulacağı Yenimahalle’nin gözde mekanı olmaya aday Coffe Moss Restaurant Cafe, yoğun katılımlı bir törenle açıldı.
EKONOMİ Haberi
Yenimahalle’nin yeni gözde mekanı

Youtube Kanalı 665x144

Yenimahalle İpsiz Recep Caddesi (fener mevkii) üzerindeki yeni lüks mekanında hizmete girdi. 12 Mayıs Cuma günü gerçekleşen açılışa, ilçe protokolünün de geniş katılım sağladığı açılışa mahalle sakinleri de ilgi gösterdi. Dualar eşliğinde gerçekleşen açılışın kurdelesini, Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Gençbay, Karasu Merkez Camii İmam Hatibi Ali Sarımert ve Şaban Sarımehmet, davetlilerle birlikte kesti.

 

FOTO GALERİ İÇİN buraya TIKLAYIN

 

İşletme sahibi Kadir Sarıoğlu, “Karasu’nun en önemli turistik yerlerinden biri olan Yenimahalle’de, turizme yakışır bir mekan kazandırmak için hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Sektöründe eğitim almış başarılı kadromuzla yepyeni lezzetleri, Karasu halkına ve ilçemize gelecek olan misafirlerimize sunmaktan onur duyacağız” dedi. Açılış sonrası mekanı gezen davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. İşletme sahibi Kadir Sarıoğlu ve Coffee Moss ekibi, davetlilerle yakından ilgilenmeyi de ihmal etmedi.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Haberin Videosu
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı