Haber Detayı
18 Aralık 2019 - Çarşamba 12:45 Bu haber 2086 kez okundu
 
Yılmaz, davette bulundu
Karasu Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi Mürya Yılmaz, ilçe merkezinde ilk kitap satışını gerçekleştirdi. Okurlarına özel kitabını imzalamayı da ihmal etmeyen Yılmaz, 18 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek olan söyleşi ve imza gününe de davette bulundu.
KÜLTÜR Haberi
Yılmaz, davette bulundu

Karasulu genç yazar Mürya Yılmaz, Pazartesi günü Atatürk Bulvarı’nda açılan stantta gün boyu kitabını satışa sundu. İlçe merkezinde halka açık ilk satışını gerçekleştiren Mürya Yılmaz, yer yer okullarda da kitabın satışını gerçekleştirdi. Kitabın basımı ve satışı sürecinde okul müdürü, arkadaşları ve ailesinden her zaman destek aldığını ifade eden Yılmaz, “Bin kitabım ilk basım olarak çıktı. Arkadaşlarımla birlikte okulumun izni ve desteğiyle burada kitabımın satışını yaptık. Aynı zamanda isteyenleri geri çevirmeyip kitabımı imzaladım. İnşallah, yakın zamanda kitapların tamamını satmış olacağım” ifadelerini kullandı.

 

Desteklerinizi bekliyorum

 

Okurlarına ve kitap severlere davette de bulunan Mürya Yılmaz, “18 Aralık Çarşamba günü saat 14:00’da Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda söyleşi ve imza günü düzenlenecek. Tüm sanatseverleri bekliyorum” ifadelerini kullandı. Kitap yazmaya devam ettiğini de ifade eden genç yazar Yılmaz, kitaplarının basımı için destek beklediğini sözlerine ekledi. Yılmaz’ın her zaman yanında olduklarını söyleyen Okul Müdürü İsmail Hakkı Güven, “Gençlerimiz, hem sporsal hem kültürel hem de sanatsal faaliyetlere adım atmaları ve başarıyla sonuçlanması bizleri son derece gururlandırıyor. Mürya kızımızın da büyük bir yeteneği var. Bu alanda çok iyi yerlere geleceğine dair inancım tam. Çıkmış olduğu yazarlık yolunda başarılar diliyorum” dedi.

 

 

HABER ve FOTOĞRAFLAR: Esra Angün

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Yılmaz,, davette, bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı