Geçmiş olsun Başkan

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, AK Parti 7.Olağan Kongre öncesi yaptırdığı Covid-19 testinin pozitif çıkması üzerine kongreye katılamadan Karasu’ya döndü. Yavuzyiğit’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Geçmiş olsun Başkan


-

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir sitede görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır sitelere itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

Ankara’da 24 Mart Çarşamba günü gerçekleştirilen AK Parti 7.Olağan Kongresi’nde delege olarak oy kullanmak üzere Ankara’ya giden AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, testinin pozitif çıkması üzerine Karasu’ya döndü.

Kongreye katılım gösterecek olan delegelerin test yaptırma şartı üzerine pozitif olduğunu öğrendiğini söyleyen Yavuzyiğit, “Kongre öncesi test sonucumuz bildirildi. Pozitif olduğumu duyar duymaz kongreye katılmadan Karasu’ya döndüm. Hiçbir belirti yoktu. Herhangi bir sağlık sorunum bulunmuyor” dedi.

10 gün süreyle evinde izole altında kalacak olan Yavuzyiğit, sağlık durumunun iyi olduğunu ve ailesinin de temaslı olması nedeniyle evde 10 gün süreyle izole altında kalacağını belirtti.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2021, 14:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
...
... - 2 yıl Önce

Allah şifa versin.
Kongrelere katılan herkese test yapılıyor mu acaba?!

SIRADAKİ HABER