Karasu’da üçüncü okula da karantina kararı

Koronavirüs çemberi, Sakarya’nın Karasu ilçesinde de genişlemeye devam ediyor. İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereği 25 hane ile birlikte ilçedeki üçüncü okula da karantina uygulandı.

Karasu’da üçüncü okula da karantina kararı


-

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir sitede görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır sitelere itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

Karasu İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereği Karasu’da 25 hane ve 1 okula karantina uygulandı. Aziziye Mahallesi’nde 7, Yalı Mahallesi’nde 6, İncilli Mahallesi’nde 3, Kabakoz Mahallesi’nde 2, Kuzuluk Mahallesi’nde 2, Kızılcık Mahallesi’nde 1, Karasu Mahallesi’nde 1, Resuller Mahallesi’nde 1, Gölköprü Mahallesi’nde 1 ve Limandere Mahallesi’nde de 1 hane 10 gün süreyle karantinaya alındı.

Karasu Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu’nun da, 25 haneyle birlikte Covid-19 vakalarının tespit edilmesi ve temaslıların fazla olması nedeniyle toplum sağlığını korumak adına 10 gün süreyle karantina altına alındığı öğrenildi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2021, 15:41


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER