Çocuklar doyasıya eğlendi

2016 - 2017 eğitim ve öğretim yılının tamamlanmasıyla öğrencilere keyifli bir tatili yaşatmayı hedefleyen Karasu Belediyesi, “Çocuk Tiyatroları Festivali” ile çocukları tiyatroyla buluşturdu.

Tuzla Sanat Sahnesi’nin sergilediği, sürpriz hediyeler, yarışmalar ve çeşitli animasyonların sahne aldığı oyunda Karasulu çocuklar doyasıya eğlendi. Karasu Belediyesi 7 Haziran Çarşamba günü saat 10:00-12:00 ve 14:00-16:00 saatleri arasında iki seanstan oluşan, Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Lisesi Konferans Salonu’nda çocuklara yönelik ücretsiz oyun festivali düzenledi. Programa ilçede bulunan anaokulları başta olmak üzere birçok çocuk katıldı. Eğlenceyi doyasıya yaşayan çocuklar program sonunda Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na mutluluklarını belirterek teşekkürlerini sundular.

 

 

Hizmet önceliğimiz gençler ve çocuklar diyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Çocuklarımızdan örnek bir gençlik, gençlerimizden ise sağlam bir gelecek bekliyoruz. Hizmetlerimizi her zaman gelecek odaklı planlıyoruz. Karasu’yu ‘Cennet İlçe’ konumuna getirmek, evlatlarımıza verilen değerlerle mümkün olacaktır. Şunu unutmamalıyız ki; Bir fidan büyür ve koca bir çınar olur. Sergiledikleri oyunla Karasulu çocuklarımıza eğlenceli anlar yaşatan Tuzla Sanat Sahnesi ekibini tebrik eder çalışmalarında başarılar dilerim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2017, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER