Kahkaha tufanı, Kasım’da başlıyor

Geçtiğimiz yıllarda sevilen tiyatro oyuncularını ve gruplarını Karasu’ya getiren Naciye Bahçebaşı, Kasım’ın ilk haftası yeni bir kahkaha tufanı ile sezonu açacağını belirtti.

Naciye Bahçebaşı’nın davetlisi olarak Karasu’ya gelen sevilen tiyatro sanatçısı Ahmet Çevik, Kasım ayının ilk haftasında Karasu’da sahne alacağını belirtti. Yetişkinlere yönelik bir komedi tiyatro oyunu ile Karasu’da sahne alacak olan Ahmet Çevik’in kadrosunda sürpriz isimlerin yer alacağı ve Karasu halkını müthiş bir komedi oyununun daha beklediğini dile getiren Naciye Bahçebaşı, “Geçen yıl Karasu’ya getirdiğimiz tiyatro oyunları çok beğenildi. Bu yıl da Karasuluları yepyeni tiyatro oyuncuları ve gruplarıyla buluşturmaya devam edeceğiz. İlk oyunumuz Kasım’ın ilk haftası Karasu’da sahneye konulacak. Eylül’ün 8’i veya 9’u gibi oyunu açıklayacağız” dedi.

 

Bahçebaşı, sadece Karasu Haberleri İnternet Medyası’na yaptığı açıklamada, “İlk olarak KarasuHaberleri.com takipçilerine bu haberi duyuruyoruz. Eylül ayı başında da yine ilk olarak KarasuHaberleri.com üzerinden sürpriz oyuncu kadrosunu ve komedi oyununu Karasu halkına duyuracağız” ifadelerini kullandı.

 

HABERE AİT VİDEO AŞAĞIDA:

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2017, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER