Bulvarı, şampiyonluk tezahüratlarıyla titrettiler

Karasu Kartalları ve Karasulu Beşiktaş taraftarları, düzenledikleri konvoy ile takımlarının şampiyonluklarını coşkuyla kutladı. Sahil Park ve Atatürk Bulvarı’nda yapılan kutlama, renkli görüntülere sahne oldu.

Bulvarı, şampiyonluk tezahüratlarıyla titrettiler

-

KARASU'DA BEŞİKTAŞ'IN ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI (izle):

...

Beşiktaş’ın şampiyonluk coşkusu Karasu’da devam ediyor. Karasu Kartalları Grubu ve Karasulu Beşiktaşlılar, eşlerini ve çocuklarını alarak coşku dolu bir kutlama gerçekleştirdi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın da coşkusuyla birleşen kutlamalar renkli görüntüler ortaya koydu.

Karasu Orman İşletme Müdürlüğü önünde toplanan grup, ilk olarak konvoyla Sahil Park’a gitti. Burada tezahüratlar yapan Karasulu Kartallar, meşaleler eşliğinde marş söyledi. Grup ardından Atatürk Bulvarı’na yöneldi.

Bulvar girişinde de yine tezahüratlarla şampiyonluklarını kutlayan Beşiktaşlılar, kadın ve çocukların da katılımıyla görülmeye değer anların yaşanmasına neden oldu. Taraftarlar, Atatürk anıtı önünde hatırı fotoğrafı çektirmelerini ardından kutlama programını sonlandırdı.

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir kaynakta görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır kaynaklara itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2021, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER