Elmacı, Karadeniz’e kapıldı

Öncü Karasu Gazetesi ve KarasuHaberleri.com İnternet Medyası Köşe Yazarı Talha Enes Elmacı, müstakbel hayat arkadaşı güzeller güzeli Gamze Karadeniz ile evlilik yolunda ilk adımı attı.

Elmacı, Karadeniz’e kapıldı

-

Fatma ve Rüstem Elmacı’nın yakışıklı oğlu Talha Enes Elmacı ile Gülcan ve Taner Karadeniz’in güzeller güzeli kızı Gamze Karadeniz, söz merasimiyle ömür boyu birliktelik için ilk adımı attı. Çanakkale’de askerliğini yapan ve geçtiğimiz ay teskeresini alan Talha Enes Elmacı, ailesiyle birlikte Cuma günü ailesiyle birlikte kız istemek için Karadeniz ailesinin evinde hazır bulundu.

Taze çiftin isteme merasiminde Gamze Karadeniz’i babası Taner Karadeniz’den, Talha Enes Elmacı’nın babası Rüstem Elmacı istedi. İsteme merasiminin ardından Talha Enes Elmacı, Gamze Karadeniz'in parmağına söz yüzüğünü taktı. Genç çiftin ailesi, mesaimde hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Çiftin nişanının Mayıs ayı sonlarında yapılmasının planlandığı öğrenildi. Öncü Karasu Gazetesi ve KarasuHaberleri.com İnternet Medyası olarak taze çiftimize, bir ömür mutluluklar dileriz.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2021, 00:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Oğuzhan Kır
Oğuzhan Kır - 1 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun. Ömür boyu sağlık ve mutluluklar dilerim.

Rabia alarçin
Rabia alarçin - 1 yıl Önce

Teyzesinin prensesi ilk göz ağrımız rabbim utandırmasın rabbim tamamına erdirsin bir ömür mutlu olun kuzum

SIRADAKİ HABER